Tinklinio turnyras

Š. m. kovo 12 dieną sporto salėje vyko tradicinis Tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvavo 6 mišrios  (3 vaikinai + 3 merginos) tinklinio komandos: Alksniupių ir Pakalniškių pagrindinių mokyklų, Sidabravo ir Šeduvos gimnazijų bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komandos. Atidarymo metu dalyvius su Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo  diena pasveikino Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė paskelbė turnyro pradžią ir perdavė vykdyti varžybas vyr. teisėjui Vigantui Tarbūnui.

Tinklinio turnyras

Turnyras pavyko šauniai. Visos komandos buvo panašaus pajėgumo, todėl varžybos buvo labai įtemptos ir įdomios. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai.  Pirmąją vietą iškovojo  Šeduvos gimnazijos tinklininkai.  Antrą ir trečią vietas užėmė Sidabravo gimnazijos komandos, ketvirti liko Pakalniškių pagrindinės mokyklos tinklininkai, penkti – Alksniupių pagrindinės mokyklos tinklininkai, šešti – mūsų tinklinio komanda.

Nugalėtojai ir visi dalyviai apdovanoti  taurėmis, medaliais, prizais ir diplomais.  Komandų vadovai dėkojo už kvietimą organizatoriams, už gražų renginį ir pažadėjo dalyvauti kitais metais.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė