Prizinė vieta Kupiškyje organizuotame eismo dienos konkurse

Skyriaus mokinys G. Junka, lydimas profesijos mokytojo T. Vaicekauko, dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos organizuotame prevenciniame renginyje, skirtame ugdyti eismo dalyvių kultūrą keliuose ir keisti eismo dalyvių elgesį. Konkurse dalyvavo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Biržų  technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai. Dalyviai turėjo ne tik pasitikrinti teorines žinias – išspręsti testą, bet ir dalyvauti praktinėse užduotyse, kurias rengė ir vertino Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos profesijos mokytojai bei Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Prizinė vieta Kupiškyje organizuotame eismo dienos konkurse

Prizinę II-ąją vietą iškovojo mūsų skyriaus mokinys G. Junka. Sveikiname mokinį ir mokytoją iškovojus laimėjimą.