Edukacinė mokinių išvyka

Skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Molėtų kraštą. Tai viena mokinių skatinimo programos priemonių. Į kelionę leidosi pažangūs ir aktyviai bendruomenės veikloje dalyvaujantys mokiniai.

Edukacinė mokinių išvyka

Mokinius lydėjo gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė, padėjusi suorganizuoti turiningą ir daug įspūdžių palikusią kelionę. Aplankytas Videniškių vienuolyno muziejus, supažindinęs su nežinomais istorijos faktais. Puikaus gido pasakojimas nepaliko abejingų A. Truskausko medžioklės ir gamtos muziejuje,  Ežerų žvejybos muziejuje. Nuostabiais gamtovaizdžiais lepino Labanoro giria ir joje įsikūręs Mindūnų apžvalgos bokštas. Nemažiau emocijų sukėlė apsilankymas Molėtų astronomijos observatorijoje, kurioje teko prisiminti fizikos žinias ir sužinoti daug įdomių ir naudingų faktų apie mūsų planetą ir žvaigždes.

Išvyka buvo informatyvi ir įdomi savo įvairove. Mokiniai grįžo ne tik kupini teigiamų emocijų ir įspūdžių, bet ir pratutinę savo žinių bagažą.