Žirgininkų vizitas Maltoje tęsiasi

Antra savaitė tęsiasi Šeduvos skyriaus Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinių darbo vizitas Maltoje, vykdomas pagal Erazmus + programą „Tarptautinis mobilumas profesinio mokymo kokybės gerinimui ir nauji darbiniai bei socialiniai įgūdžiai specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turintiems jaunuoliams“. Šią savaitę mokinės, kad įgautu daugiau patirties ir plačiau susipažintu su žirgų laikymu, šėrimu bei treniravimo sąlygomis, keitėsi praktikos atlikimo vietomis. Prie lydinčiųjų asmenų prisijungė profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė.

Laisvu nuo darbo metu merginos susipažino su Maltos salos kultūriniais objektais – aplankė sostinę Valetą, stebėjo joje vykusi fejerverkų festivali, kuris paliko neišdildomą įspūdį. Aplankė Karo muziejų, kitas žymias architektūriniu bei istoriniu požiūriu Valetos vietas.  Taip pat stebėjo polo varžybas.

Stažuotės metu patiriame daug gerų emocijų, tobulėjame profesinėje srityje, įgyta patirtis leis praplėsti ir atnaujinti mokymo kokybę.

Profesijos mokytojos Inga Gailiuvienė ir Loreta Baltkojienė