Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 2-ąją skyriuje nuskambėjo skambutis, skelbiantis mokslo metų pradžią. Mokiniai nedrąsiai ir kupini smalsumo dieną pradėjo susipažinimu su mokykla ir naujais draugais. Nauja patirtis, naujas gyvenimo etapas ir nauji iššūkiai, kuriuos padės įveikti grupių vadovai. Automobilių mechaniko ir virėjo specialybės mokiniams vadovaus Rima Miliauskienė, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniams – Raimonda Ulinskienė, apskaitininko ir kasininko specialybės mokiniams – Vida Adomaitienė, žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniams – Genovaitė Galdikienė, elektriko specialybės mokiniams – Tomas Vaicekauskas.

Mokslo metų pradžios šventė

Lydimi grupių vadovų, mokiniai rinkosi į šventę, kur jų laukė draugiškos vadovų ir mokytojų šypsenos. Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino pasirinkusius šią mokymo įstaigą ir pasidžiaugė jų pasirinkimu. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo mokiniams sėkmės mokymosi kelyje. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pasveikino visus su švente ir pristatė mokiniams mokytojus bei darbuotojus. Šventinę nuotaiką padėjo kurti žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinė Aufelija, elektromontuotojo specialybės mokiniai Renatas, Marius ir Erichas.

Linkime mokiniams sėkmingų mokslo metų, naujų atradimų ir žinių!

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių