Mokytojų diena – kupina įspūdžių ir netikėtumų

Skyriuje mokytojų dienai skiriama daug dėmesio. Šiai šventei atsakingai ruošiasi ir savo išmonę demonstruoja mokinių tarybos atstovai. Šiais metais mokiniai nustebino mokytojus pakviesdami į sporto salę, kurioje įvyko Olimpinės mokytojų dienos varžybos. Linksmos užduotys, daug juoko ir gera nuotaika lydėjo dalyvius visų varžybų metu. Mokytojų prizai – originalios mokinių rankomis pagamintos rudeninių gėrybių puokštės. Antrąją šventinės dienos dalį mokytojai skyrė edukacinei išvykai į Tytuvėnus bei Šiluvą. Aplankyti Šiaulėnų ir Tytuvėnų apžvalgos bokštai, Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilika, Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčia. Šventinė diena buvo kupina įspūdžių ir teigiamų emocijų tiek mokykloje, tiek ekskursijos metu.

Mokytojų diena – kupina  įspūdžių ir netikėtumų