Paskaita apie saugumą ir atsakomybę

Skyriuje su mokiniais susitiko Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji inspektorė Ilona Sernovienė ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Linartas Kiškis. Svečiai mokiniams kalbėjo apie alkoholio bei tabako ir jų gaminių vartojimo, ar jų turėjimo ribojimo pažeidimus, smulkias vagystes, sukčiavimus,  apie teisės aktus ir teisinę atsakomybę už administracinius nusižengimus.  Pareigūnai  priminė mokiniams apie tai, kaip saugiai reikia elgtis kelyje, transporto priemonėje bei gatvėje, pademonstravo, kaip taisyklingai užsidėti atšvaitus, kad būtų matomi kelyje tamsiu paros metu ir saugiai grįžtų į namus. Mokiniams ne tik priminti teisės aktai, taisyklės, kurių privalo laikytis, bet ir padovanoti atšvaitai, kad būtų saugūs ir matomi.

Paskaita apie saugumą ir atsakomybę

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė