Ryškus Tolerancijos dienos švyturys

Skyriaus mokinių taryba prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau Tarptautinė istorinio teisingumo komisija) inicijuojamos Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimo. Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Švyturys.

Ryškus Tolerancijos dienos švyturys

Mokiniai visą savaitę kūrė Tolerancijos Švyturį. Šalia švyturio – laivai, ant kurių surašytos jų mintys apie toleranciją. Diskusija ir pokalbis apie tai, kas yra tolerancija, kokius netolerancijos pavyzdžius atskleidžia istorija, buvo įtempta ir įdomi. Pasikeitę nuomonės, mokiniai priėjo prie išvados, kad tolerancijos reikia mokytis, ją nuolat ugdyti ir svarbiausia, apie tai kalbėti.