Sėkmingos šaškių ir šachmatų varžybos

Lapkričio 28 dieną Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių šaškių ir šachmatų zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos skyriaus merginų bei vaikinų komandos.

Sėkmingos šaškių ir šachmatų varžybos

Šaškių varžybose dalyvavo po 3, o šachmatų – po 2 mokinius. Iš viso dalyvavo po penkias komandas iš įvairių Šiaulių regiono profesinių mokyklų. Šauniausiai pasirodė merginų šachmatų komanda, kurioje žaidė Rasa ŽV 18 gr. ir Milda ŽR 18 gr.  Jos, įveikusios visas varžoves, užėmė I vietą. Rasa nepralaimėjo nei karto ir asmeninėse varžybose tapo nugalėtoja. Vaikinų šachmatų komanda: Daivaras EM 19 gr. ir Lukas AM 19 gr.  užėmė II vietą.

Šaškių varžybose labai gerai sekėsi  merginų komandai, kurioje žaidė Fausta ŽV 18 gr., Aufelija ŽR 18 gr. ir Monika VR 19 gr. Jos užėmė II vietą. Asmeninėse šaškių varžybose Fausta nugalėjo visas varžoves – užėmė I vietą. Vaikinų šaškių komanda užėmė IV vietą. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus.

Fizinio ugdymo mokytoja Genovaitė Kazlauskienė

Svetainėje lankosi 80 svečių ir nėra prisijungusių narių