Apsilankymas parodoje „Žirgai 2019“ Litexpo

Nors ir gyvename technologijų pasaulyje, žirgas visada bus lietuvio kultūroje, tai mūsų tapatybės dalis. Populiarėja žirgų sportas, žirgų terapija ir laisvalaikio leidimo būdas.

Apsilankymas parodoje „Žirgai 2019“ Litexpo

Lapkričio 30 dieną grupė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus Žirgininkystės verslo specialybės mokiniai lankėsi Litexpo parodų rūmuose, kur įvyko pirmoji Lietuvoje žirginio sporto pristatymo paroda. Ją organizavo Lietuvos arklių augintojų asociacija. Mokiniai gėrėjosi daugiau kaip 20 veislių žirgų pristatymu, konkūrų, dailiojo jojimo, voltižiruotės, karietinio važiavimo pasirodymais. Parodoje pristatyta žirgynų, sporto klubų, žirgų augintojų asociacijų veikla. Visi norintys galėjo apžiūrėti žirgų transportavimo techniką, jojimo inventorių, mugėse įsigyti suvenyrų žirgų tematika.

Mokiniai liko sužavėti turininga ir spalvinga žirgų pasirodymų programa, susipažino su įvairiapuse žirgininkystės kultūra, renginiu visai šeimai, mėgėjams ir profesionalams.

Profesijos mokytojos Inga Gailiuvienė ir Loreta Baltkojienė

Svetainėje lankosi 115 svečių ir nėra prisijungusių narių