Šeduvos TVM Skyriaus mokiniai konferencijoje „Laiko ženklai“

Respublikinė kultūrinė-edukacinė konferencija „Laiko ženklai 2019. Akcentai. Jubiliejai“, skirtas paminėti 2019 – uosius – Prezidento Antano Smetonos, Juozo Tumo-Vaižganto, Juozo Naujalio, Jono Žemaičio-Vytauto, Laikinosios sostinės atminimo, Lietuvos nepriklausomybės kovų atminimo, Lietuvos šaulių sąjungos, Pasaulio lietuvių, Jėzuitų misijos Lietuvoje, Vietovardžių, Žemaitijos – metus. Šiaulių profesinio rengimo centro organizuojamu renginiu siekiama ugdyti mokinių kūrybingumą, lavinti tiriamuosius, inovatyvių informacinių technologijų panaudojimo, pranešimo rengimo ir pristatymo gebėjimus, kaupti kultūrinę patirtį.

Šeduvos TVM Skyriaus mokiniai konferencijoje „Laiko ženklai“

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai konferencijoje ne tik klausėsi kitų parengtų pranešimų, bet parengė ir pristatė pranešimą „Atrandame Radviliškio kraštą“. Pirmo ir antro kurso mokiniai skaitė poeziją, dalijosi Radviliškio rajono kaimų aprašymais ir vaizdais. Mokiniai klausytojams siuntė žinutę, kad savo krašto pažinimas, savo krašto istorijos išmanymas ir meilė jam yra svarbus savojo identiteto suvokimui.

Konferencija apėmė platų temų spektrą ir praturtino naujomis žiniomis, bei galimybe pasidalinti savo atradimais su kitais.

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių