P2

Noras pažinti gimtąjį kraštą atnešė pergalę konkurse

Mano Lietuva - tai ne plačios upės ar gilūs ežerai.

Mano Lietuva - tai ne didieji miestai.

Mano Lietuva – tai mažas ir mielas kampelis.

Mano Lietuva – tai Radviliškio kraštas, ten mano istorija, mano prisiminimai, mano žemė.

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinių ir mokytojų komanda pelnė pirmąją vietą kelionių maratono „Baltijos kelionės“ konkurse. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo Švietimo centras, Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius. Laimėjimą atnešęs darbas yra skirtas Radviliškio krašto pažinimui.

Noras pažinti gimtąjį kraštą  atnešė pergalę konkurse

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Iš gausaus būrio dalyvių, Šeduvos skyriaus mokinių ir mokytojų atliktas darbas išsiskyrė originalumu ir kūrybiškumu. Parengtas internetinis tinklapis, kuriame pateikiamos nuotraukos iš dalyvių kelionių po Radviliškio rajoną. Iš aplankytų kaimų pavadinimų sudėliotas žodis LIETUVA (Liaudiškiai-Ilguočiai-Eitviliai-Tyruliai-Uodynė-Velžiai-Aušrėnai) ir pateiktas tikslus maršrutas, norintiems tas vietas atrasti patiems. Parengto darbo tikslas – išreikšti  meilę savo kraštui, priminti svarbią krašto istoriją. Pasirinkti kaimai nėra atsitiktiniai: vieni jų yra pamiršti, o juose gyvena labai mažai gyventojų, kiti – liudija skaudžią šalies istoriją. 

Pergalė konkurse – tai įrodymas, kad savo tikslą, pažinti kraštą ir demonstruoti savo meilę jam, pasiekėme ir buvome išgirsti, suprasti bei įvertinti.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 83 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
532872