P2

Šventė subūrė dvyliktokus ir absolventus

Bėgantis laikas atnešė mums pavasarį, o su juo ir svarbias šventes mokinių gyvenime. Dvyliktokai nedrąsiais žingsniais pasitinka Šimtadienį, kuris primena, kad iki brandos egzaminų lieka tik tai 100 dienų. Gimnazijos skyriaus absolventams tuo pat metu suskamba paskutinis jų skambutis, lydintis į praktiką ir primenantis apie svarbaus gyvenimo etapo – mokyklos – pabaigą.

Šventė subūrė dvyliktokus ir absolventus

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Pirmo kurso gimnazijos skyriaus mokiniai, drauge su vyresniąja profesijos mokytoja Rima Miliauskiene surengė dvyliktokams ir absolventams šventę, skirtą paminėti abi šventes. Šventės kaltininkai pakviesti į 100-ąją palatą, kurioje buvo tikrinama jų sveikatos būklė ir sprendžiama, ar jie yra pasirengę svarbiems pokyčiams jų gyvenime. Susirinkusiuosius sveikino ir sėkmingo kelio bei išbandymų linkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pasidžiaugė mokiniais ir kvietė pasiruošti ateinantiems išbandymams – egzaminams. Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė pasveikino savo auklėtinius dvyliktokus ir aktyviausiems įteikė padėkas už dalyvavimą renginiuose bei konkursuose. Renginio metu nuskambėjo daug padėkų. Dvyliktokai ir absolventai daug gražių ir nuoširdžių padėkos žodžių skyrė savo grupių vadovėms bei mokytojams, sveikino juos gėlėmis, o mokymo įstaigai padovanojo atminimo dovaną.

Renginį vainikavo 100 žvakučių uždegimas, kurios simbolizuoja 100 dienų – vieniems iki brandos egzaminų, kitiems – iki kompetencijų vertinimo. Po renginio, valgydami vienuoliktokų iškeptą tortą, niekas neskubėjo išeiti. Juk kartu būti gera. Tikimės, kad mokiniai šį bendrystės jausmą išsineš kartu su savimi ir visuomet jausis mūsų bendruomenės dalimi.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 35 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
532872