Centro atstovai dalyvavo karjeros dienoje

Vasario 26 dieną centro mokiniai ir mokytojai dalyvavo Grinkiškio J. Poderio gimnazijoje vykusioje karjeros dienoje „Pasimatuok profesiją“, kurios metu gimnazijos mokiniai supažindinti su profesinėmis veiklomis.

Centro atstovai dalyvavo karjeros dienoje

Mokiniai Birutė Armonaitė, Andžela Vostrikova, Dovydas Bružas, Vygantas Danusas ir Auksė Šikšniūtė susirinkusius pakvietė išbandyti floristo ir staliaus specialybių praktines užduotis. Mokiniams pasirengti ir pristatyti specialybes padėjo profesijos mokytojai Daiva Gakštienė ir Saulius Kryžanauskas, kuris pateikė automobilių mechaniko specialybės užduotis.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas papasakojo apie centro veiklą, rengiamas specialybes, galimybes dalyvauti projektinėse veiklose.

Centro informacija