Brandos egzaminai pagal naują tvarkaraštį

Dėl susidariusios padėties mūsų šalyje, kuomet dirbame ir mokomės karantino sąlygomis –nuotoliniu  būdu, keičiasi brandos egzaminų tvarkaraštis. Buvome pasiruošę egzaminus laikyti birželio mėnesį. Šiuo metu patvirtintas naujas brandos egzaminų tvarkaraštis, kuriame egzaminų vykdymas nukeliamas į birželio mėnesio pabaigą ir liepos mėnesį.

Brandos egzaminai – tai iššūkis abiturientams, kuomet tikrinamos jų žinios, įgytos visus 12 mokymosi metų. Dažnai su artėjančiais egzaminais mokinius apima stresas ir nerimas. Geriausias būdas tai įveikti – likusį laiką iki egzaminų skirti žinių gilinimui, nuosekliam mokymuisi ir bendradarbiavimui su mokytojais. Tikiu, kad pasiruošimo etapą įveiksime sėkmingai ir visi abiturientai, besimokantys mūsų skyriuje, įgis brandos atestatus.

2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIAI

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė