Nepamirškime rūpintis savo sveikata

Šiandien, kai gyvename karantino sąlygomis, kalbėti apie sveiką gyvenseną ir sveiką mitybą labai svarbu. Turime rūpintis savimi, nepamiršti aktyvios veiklos ir tinkamo maisto. Tiek mokiniai, tiek mokytojai didžiąją dienos dalį praleidžia prie kompiuterio ekrano, kur mokosi ar ruošiasi pamokoms. Tokios kasdienybės akivaizdoje susiduriame su netinkama sėdėsena, pavargusiomis akimis ar nereguliaria mityba.

Nepamirškime rūpintis savo sveikata

Skyriaus mokytojai nori priminti, kaip svarbu yra rūpintis savimi. Siūlome atrasti laiko gaminimui ir išbandyti virėjo specialybės mokinių mėgstamus receptus. Palepinkime save skaniais patiekalais ir daugiau dėmesio skirkime savo mitybai.

Norint jaustis gerai, neužtenka vien tinkamai maitintis. Ne mažiau svarbus ir fizinis aktyvumas, buvimas gryname ore. Veiklų, kuriomis užsiimti, sugalvoti ir atrasti, galima pačių įvairiausių: mėgautis paprastu arba šiaurietišku ėjimu, bėgimu, rytine mankšta ar treniruote. Tai turėtų būti neatsiejama mūsų gyvensenos dalis.

Būkime sveiki ir rūpinkimės savimi.

Nepamirškime rūpintis savo sveikata

Vyresnioji profesijos mokytoja Rima Miliauskienė ir mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė