Radijo laidoje – skyriaus mokinės interviu

Šių mokslo metų pabaiga kiek neįprasta. Dirbame, švenčiame ir džiaugiamės vieni kitais nuotoliniu būdu. Kaip bebūtų, absolventams šis laikotarpis ypatingas. Pasirinkę mūsų mokymo įstaigą jie baigia savo kelionę ir leidžiasi ieškoti laimės. Mokytojai, dažnai su jauduliu ir rūpesčiu palydi išeinančiuosius, nes norisi, kad jiems sektųsi, kad jie atrastų savo vietą ir būtų laimingi.

Radijo laidoje – skyriaus mokinės interviu

Viena absolvenčių nudžiugino savo interviu, kurį davė LRT radijo laidai „Gimtoji žemė“. Donata šiais mokslo metais įgijo žirgininkystės verslo darbuotojo kvalifikaciją. Laidoje ji kalba apie savo meilę žirgams ir džiaugiasi naudingais mokslais mūsų mokymo skyriuje. Girdėdami tokius mokinės žodžius esame laimingi, kad galime prisidėti prie mokinių svajonių išsipildymo, kad perduotos žinios yra naudingos, o svarbiausia – vertinamos. Įgytas žinias mergina pritaiko praktiškai, savo kasdieniame darbe su žirgais.

Linkime visiems rasti savąjį kelią ir džiuginti savo mokytojus, auklėtojus, gerais darbais ir gražiu pavyzdžiu.

Dalinamės įrašu. Donatos interviu galima išgirsti nuo 9:46 min.

Svetainėje lankosi 18 svečių ir nėra prisijungusių narių