Diplomų įteikimas

Jaunyste išdidi!
Keliesi tu į erdvę
Krenti ir vėl skrendi.
Plasnok drąsiau, jaunyste, Virš liūnų, akmenų!
Žinok, tik tas nekrinta,
Kas gimė be sparnų.

B.Mackevičius

Diplomų įteikimas – ypatinga šventė tiek absolventams, tiek jų artimiesiems, tiek visai mokyklos bendruomenei. Šios dienos kasmet laukiame su jauduliu ir nerimu. Šiais metais diplomų įteikimo šventė buvo kitokia – be artimųjų sveikinimų, be apsikabinimų su draugais ir mokytojais. Laikydamiesi karantino sąlygų negalėjome savo mokinių išleisti surengdami jiems iškilmingą įteikimo ceremoniją, tačiau stengėmės sukurti šventę jų širdyse.

Diplomų įteikimas

Kiekvienas, iš šimtas šešių absolventų, šiais metais skyriuje įgijusių kvalifikaciją, sutiktas su šypsena ir dėmesiu.  Visi mokiniai pasveikinti savo grupių vadovų, įamžinti prie mokyklos su diplomu rankose. Įteikimo metu netrūko gerų emocijų, gėlių mokytojams ir nuoširdžių padėkų.