Karjeros diena Alksniupių pagrindinėje mokykloje

Centro ir skyriaus mokytojai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos Stanislavos Gilienės, vedė edukacines pamokas Alksniupių pagrindinės mokyklos organizuotoje karjeros dienoje. Vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis, drauge su mokiniu, kvietė pamokos dalyvius susipažinti su staliaus profesija ir siūlė pažaisti smagų žaidimą, sukurtą paties mokytojo. Profesijos mokytoja Daiva Gakštienė leido pasireikšti mokinių kūrybinėms idėjoms ir susikurti originalius atšvaitus. Vyresnioji profesijos mokytoja Rima Miliauskienė ir virėjo specialybės mokiniai demonstravo kulinarinius sugebėjimus – pristatė makaronų gaminimo subtilybes. Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė pakvietė mokinius į profesinio orientavimo pamoką, kurios metu išrinktas daugiausiai žinių apie profesinį mokymą turintis mokinys. Tinkamas karjeros projektavimas – sėkmingo gyvenimo garantas, todėl visuomet džiaugiamės galėdami mokinius supažindinti su galimybėmis ir pristatyti Centre bei Skyriuje rengiamas specialybes.

Karjeros diena Alksniupių pagrindinėje mokykloje