Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius prisijungė prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Vaikams siūlytos įvairios veiklos, kuriomis pristatyta centro bei mokymo skyriaus veikla.

Atverk duris vasarai

Iniciatyvoje dalyvavo Šeduvos gimnazija, Vėriškių ir Raudondvario vaikų dienos centrai bei Smilgių kultūros centro neformaliojo ugdymo grupė. Kiekvienai svečių grupei skirtas mokytojas lydėjo juos viso renginio metu. Vaikams pasiūlytos įvairios veiklos, stengiantis jas pritaikyti pagal jų amžių. Vyresnioji profesijos mokytoja I. Gailiuvienė ir žirgyno vedėja E. Matišiūtė kvietė dalyvius pabūti raiteliais ir pajodinėti. Profesijos mokytojas T. Vaicekauskas siūlė išbandyti save už traktoriaus vairo. Įsijausti į fotografo ar fotomodelio vaidmenį padėjo mokytoja metodininkė R. Ulinskienė. Sporto rungtynių teisėjais buvo mokytoja metodininkė G. Kazlauskienė ir vyresnysis mokytojas V. Tarbūnas. Profesijos mokytojai V. Noraitis ir V. Vyšniauskas kvietė pabūti jaunaisiais elektrikais. Kupiną įspūdžių dieną vainikavo virėjo specialybės mokinių ir vyresniosios profesijos mokytojos R. Miliauskienės virta košė.

Vaikų šypsenos ir įspūdžių kupinos akys patvirtino, kad renginys pavyko. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie vaikų užimtumo vasaros metu ir supažindinti juos su įvairiomis profesijomis gyvai.