P2

Pagalba mokiniui

Socialinė pedagogė Silva Bosienė

Darbo laikas Šeduvos TVMS

(314  kabinetas):

ketvirtadieniais      11.00 – 15.45

Virtuali mokymosi aplinka

Virtuali mokymosi aplinka (Moodle)

moodle

ISO 9001: 2015

ISO 9001: 2015

nn

Mokslo ir žinių diena

Šių metų Rugsėjo 1-oji pasaulinės koronaviruso pandemijos akivaizdoje buvo  visiškai kitokia. Daugelis mokinių tikriausiai ne tik su nekantrumu, bet ir jauduliu laukė šios mokslo metų pradžios šventės, nes praėjusius mokslo metus teko užbaigti nuotoliniu būdu, tad kone visą vasarą buvo spėliojama, kaip prasidės ši rugsėjo 1-oji.

Mokslo ir žinių diena

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Šventinė diena skyriuje prasidėjo klasės valandėlėmis, kuriose su mokiniais bendravo grupių vadovai. Automobilių mechaniko ir virėjo specialybės mokiniams vadovaus Gintarė Nausėdienė, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniams – Raimonda Ulinskienė, apskaitininko ir kasininko specialybės mokiniams – Vida Adomaitienė, žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniams – Svaja Lapelienė, elektriko specialybės mokiniams – Daina Baravykienė.

Mokyklos kieme pirmo kurso mokinius pasitiko administracija ir mokytojai. Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino pasirinkusius šią mokymo įstaigą ir pasidžiaugė jų pasirinkimu. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo mokiniams sėkmės mokymosi kelyje. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pasveikino visus su švente ir pristatė mokiniams mokytojus bei darbuotojus. Po sveikinimo žodžių, mokiniai buvo pakviesti sodinti ąžuoliuką ir taip pratęsti mokyklos tradiciją.

Po šventės mokiniams, buvo pagerbti išeinantys ilgametę patirtį turintys pedagogai. Mokytojams įteiktos padėkos ir prisiminimo dovanėlės.

Linkime mokytojams naujų atradimų, o mokiniams sėkmingų mokslo metų.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė

images

Logotipas RTVMC 1

tinklas

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių

lit

Straipsnių peržiūros
400780