Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Renginio tikslas – papasakoti apie kalbų mokymosi svarbą, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai. Kalbų mokėjimas vienija žmones, leidžia pažinti kitas šalis ir jų kultūras, taip pat didina mokymosi, įsidarbinimo ir verslo galimybes. Šiai dieną paminėti ruošėsi ir mūsų skyriaus mokytojai bei mokiniai. Elektrikų profesijos mokiniai, padedant mokytojui Vytautui, gamino šviečiančią Europos vėliavą. Multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniai, vadovaujami mokytojos Raimondos, gamino visų Europos valstybių vėliavėles. Paskelbus nuotolinį mokymąsi, pasiruošimą šventei pratęsėme. Kalbų mokytojos Gintarė ir Svaja paruošė viktoriną, kurioje mokiniai parodė neblogas žinias apie Europos valstybes, jų kultūrą, papročius. Parengtas stendas. Virėjos specialybės mokiniai (Viktorija, Donata, Dovilė, Ernesta, Lukas) nuotoliniu mokymo metu, padedant mokytojai Rimai, iškepė itališkas picas ir supažindino su picos gaminimo technologija. Europos kalbų dienos šventė neįvyko taip, kaip planavome dėl nuotolinio mokymo, tačiau tikime, kad paminėti šią dieną pavyko tinkamai.

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė