P2

Pagalba mokiniui

Socialinė pedagogė Silva Bosienė

Darbo laikas Šeduvos TVMS

(314  kabinetas):

ketvirtadieniais      11.00 – 15.45

Virtuali mokymosi aplinka

Virtuali mokymosi aplinka (Moodle)

moodle

ISO 9001: 2015

ISO 9001: 2015

nn

Konstitucija gyvai

Mūsų mokykloje vyko pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“. Akcijos tikslas – plėtoti mokinių, mokytojų ir vietos bendruomenių partnerystę bei skatinti mokinių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime, formuojant pilietines vertybes ir nuostatas.

Konstitucija gyvai

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Pilietinę akciją pradėjo istorijos mokytoja Genutė, primindama, kad Konstitucija yra pagrindinis šalies įstatymas, iš čia ir išplaukia jos svarba. Pirmoji rašytinė konstitucija pasaulyje priimta 1787 m. JAV, Europoje–1791 m., o 1992 –10 –25 Lietuvos Respublikos piliečių referendumu priimta Konstitucija galioja ir šiandien. Lietuvoje Konstitucija įsigaliojo tų pačių metų lapkričio 6 d. Ją pasirašė Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Po išsamaus pristatymo, akcijoje  dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai, susiskirstę komandomis atliko užduotis. Komandos turėjo suvaidinti situacijas, esančias Konstitucijos straipsniuose, o kitos –bandė  atspėti Konstitucijos straipsnį. Komandos buvo išradingos ir kūrybiškos. Visiems dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė

images

Logotipas RTVMC 1

tinklas

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių

lit

Straipsnių peržiūros
390084