Prizinė vieta nacionaliniame plakatų kūrimo konkurse „Apgynę laisvę“

1991 m. sausio įvykių 30-osioms metinių pažymėjimui, Lietuvos  Krašto apsaugos  ministerija pakvietė  jaunimą dalyvauti plakatų kūrimo konkurse „Apgynę laisvę“. Konkursu buvo siekiama skatinti jaunuolius domėtis Lietuvos laisvės kovų istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą meninėmis formomis. Dalyvauti galėjo visos šalies jaunimas. Plakato tema turėjo atitikti 1987–1991 m. Lietuvos istorijos laikotarpį. Konkurse dalyvavo mūsų mokymo skyriaus multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokinys Deividas. Mokinys sukūrė A2 formato grafinį darbą 1991 sausio mėn. 13 d. atminti „Prisimink!“. Studentų grupėje mokinio darbas užėmė antrąją vietą.

Sveikiname Deividą!

Prizinė vieta nacionaliniame plakatų kūrimo konkurse „Apgynę laisvę“

Daugiau informacijos

Deivido darbas