RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai dalyvavo profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių kalbos viktorinoje

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komanda dalyvavo nuotolinėje Kauno technikos profesinio mokymo centro organizuotoje Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos viktorinoje. Renginys skirtas lietuvių kalbos dienoms bei V. Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Viktorinoje dalyvavo 17 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Skyriui atstovavo komanda, sudaryta iš trijų dvyliktos klasės mokinių: Žygimanto, Andželikos ir Skaistės. Mokiniai demonstravo ne tik žinias, bet ir greitą orientaciją.  Viktorina suteikė galimybę patobulinti lietuvių kalbos bei literatūros žinias, bei pademonstruoti IT įgūdžius. Kol mokiniai bandė savo jėgas viktorinoje, mokytojai dalyvavo seminare „Lietuvių literatūros populiarinimas dviejų amžių sandūroje: Stefanija Jablonska – poetė, vertėja, vadovėlių autorė“. Džiaugiamės įgyta patirtimi ir galimybe pabendrauti su kolegomis iš kitų profesinių mokymo įstaigų.

Gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė

Svetainėje lankosi 151 svečias ir nėra prisijungusių narių