Apskaitininkų meistriškumo konkursas

Šeduvos skyriaus apskaitininko profesijos mokinės dalyvavo Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje nuotoliniu būdu vykusiame Respublikiniame Apskaitininkų profesinio meistriškumo konkurse. Meistriškumą išbandė  7 komandos iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų. Šeduvos skyriui atstovavo AK 20 ir AKT 20 grupių mokinės – Aušra Šipulskytė, Greta Piepolienė ir Irma Pelegrinienė.

Apskaitininkų meistriškumo konkursas

Kol komanda sprendė teorines ir praktines konkurso užduotis, ją ruošusios profesijos mokytojos Laura Vaicekauskienė ir Vida Adomaitienė dalyvavo konferencijoje „Šiandieninės verslo ir apskaitos aktualijos“ bei virtualiai keliavo po Viekšnių miestą.

Nors skyriaus komanda prizinės vietos neiškovojo, džiaugiamės suteikta galimybe išbandyti savo jėgas ir pademontsruoti žinias. Mokinėms tai patirtis, kuri pravers praktiniame mokyme bei ruošiantis kompetencijų vertinimo egzaminui.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 60 svečių ir nėra prisijungusių narių