RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje – švarinimosi akcija

Mus supanti didingoji gamta sugeba sukelti didingų minčių ir poelgių.

J.V. Getė

Sulaukus gražesnio oro, Šeduvos TVM skyriaus bendruomenė susiruošė į aplinkosauginę akciją. Akcijos tikslas – gražinti mokyklos ir seniūnijos aplinką bei išvalyti ją nuo šiukšlių. Gražinti aplinką padėjo gautos lėšos  iš laimėto Radviliškio rajono savivaldybės aplinkosauginio projekto ,,Išsaugosim gamtą – išsaugosim save“. Iš skirtų lėšų įsigijome įvairių gėlių sėklų, kompostinės žemės, darbo pirštinių, šiukšlių maišų. Iš pat ryto, gegužės 13 d., visi su gera nuotaika, ,,apsiginklavę“ darbo įrankiais, kibome į darbus. O nuveikti buvo ką. Vieną grupė  rinko  šiukšles  Pakalniškių seniūnijos teritorijoje. Jų išvežimu pasirūpino seniūnas. Kita grupė – puošė seniūnijos gėlynus. Kiti darbavosi mokyklos teritorijoje: pjovė žolę aplink medžius, atnaujino gėlyną. Visi buvome labai laimingi, galėję prisidėti prie gražesnės ir švaresnės savo aplinkos. Nors pavargę, bet su šypsena baigėme gražius darbus. Dėkojame akcijoje dalyvavusiems mokiniams, mokytojams, darbuotojams bei Pakalniškių seniūnijai.

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje – švarinimosi akcija

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė