Diplomų įteikimo šventė

Turime nesiliauti ieškoję tol, kol galų gale grįšime ten, nuo kur buvome pradėję, ir pažvelgsime į tą vietą kaip į visai nematytą.
S. Eliotas

Birželio 28 dieną RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje vyko diplomų įteikimo šventė. Šiais mokslo metais mokymo skyriuje mokslus baigė net 103 absolventai. Mokyklos absolventus  pasveikino ir mokslų baigimo diplomus įteikė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Prie sveikinimų ir palinkėjimų prisidėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis. Direktoriaus įsakymu, kurį skaitė praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, mokiniams įteiktos padėkos už gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo srityje, veiklą mokinių taryboje bei sporte.

Linkime absolventams, nesustoti eikite tolyn, turėti svajonę ir jos siekti.

Diplomų įteikimo šventė

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė