Rugsėjo pirmoji – mokslo ir žinių diena

Rudens taku atskubėjęs rugsėjis vėl kviečia į darbymetį:  žinių ir troškimų. Rugsėjo pirmoji – ypatinga diena, tai mokslo ir žinių diena, kai džiaugiamės nuveiktais ir būsimais darbais, dalijamės svajonėmis. Mokslo ir žinių diena skyriuje prasidėjo klasės valandėlėmis, kuriose su mokiniais bendravo grupių vadovai. Automobilių mechaniko, apskaitininko ir virėjo specialybės mokiniams vadovaus Laimutė Kasperavičienė, multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniams – Raimonda Ulinskienė, apskaitininko specialybės mokiniams – Vida Adomaitienė, žirgininkystės darbuotojo specialybės mokiniams – Loreta Baltkojienė, elektriko specialybės mokiniams – Daina Baravykienė. Po klasės valandėlės, lydimi grupių vadovų, mokiniai rinkosi į šventę, kur jų laukė šventiškai nusiteikę mokyklos vadovai ir mokytojai.

Rugsėjo pirmoji – mokslo ir žinių diena

Labas rytas rugsėjui.

Labas rytas mokiniui

Labas rytas mokytojui

Labas rytas kiekvienam čia esančiam.

Šiais žodžiais šventę kiemelyje pradėjo gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė. Centro direktorius Jonas Pravilonis su mokslo ir žinių diena pasveikino visą mokyklos bendruomenę ir pasidžiaugė naujų mokinių pasirinkimu. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo mokiniams sėkmės mokymosi kelyje. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pasveikino visus su švente ir pristatė mokiniams mokytojus bei darbuotojus. Ypatingą šventinę nuotaiką sukūrė žirgininkystės specialybės mokinė Neringa Savickytė, atlikdama savo kūrybos ir kitų autorių dainas. Po sveikinimų ir palinkėjimų, visi buvo pakviesti sodinti ąžuoliuką, pratęsiant mokyklos tradiciją.

Su Naujais mokslo metais visus: mokinius, mokytojus, tėvelius, visus mokyklos darbuotojus. Kūrybiškumo, naujų žinių ir atradimų, supratimo, palaikymo.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė