Mokytojų diena

Ugdyti reiškia kurti.

Napoleonas Bonapartas

Gražų ir ypatingą spalio penktosios rytą, mokykloje tvyrojo puiki nuotaika, skambėjo muzika. Tos dienos tvarkaraštis buvo kitoks – kvietė mokytojus į netradicines pamokas. Pirmąją  pamoką „Atsibuskime iš ryto“ mokytojai kartu su mokiniais padarė rytinę mankštą, pašoko, pažaidė. Antroji pamoka – „Draugiškumo pamoka“, kurios metu susiskirstę į grupes, mokytojai  dėliojo dėlionę, statė kaladėlių bokštą, įveikė  cirko kelią. Trečioji pamoka – dailyraščio pamoka. Kadangi technologijų amžius mus visus priverčia vis dažniau rašyti kompiuteriu, telefonu, o sąsiuviniu ir parkeriu tenka naudotis vis rečiau, mokytojams buvo išdalinti pirmos klasės sąsiuvinio lapai, ant kurių jie rašė dailyraštį „Kaune“. Ketvirtoji pamoka – labirintas „Į šventę“. Šioje pamokoje mokytojai  atliko užduotį, užduoties atsakymas nurodė, kokiame kabinete laukia kita užduotis. Penktoji pamoka „Pabūkime kartu“ vyko konferencijų salėje, kur mokytojams įteiktos Centro direktoriaus padėkos. Mokiniai savo mokytojams skyrė pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, įteikė gėlių. Šią jaukią ir gražią šventę mokytojams organizavo mokyklos Mokinių taryba.

Mokytojų diena

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė Audra Kisežauskė