Tarptautinė virėjų diena

Skyriuje paminėta virėjų diena. Šios šventės tikslas – paskatinti viso pasaulio virėjus bendrauti su visuomene, supažindinti su visavertės mitybos principais. Jie egzistuoja tiek pat, kiek egzistuoja žmonija. Profesijos mokytojos Laimutė, Laura, Rima ir biologijos mokytoja šia proga vedė mokiniams integruotą pamoką „Sveika mityba ir jos svarba“. Profesijos mokytojos kalbėjo apie virėjo specialybės patrauklumą. Mokiniai žiūrėjo filmuką „Sveika mityba“. Biologijos mokytoja diskutavo su mokiniais apie valgymo sutrikimus, kokios jų priežastys, kaip kritiškai vertinti įvairias valgymo madas ir dietas. Pamoką vainikavo profesijos mokytojų paruošta viktorina, kuri leido įvertinti mokinių žinias apie sveiką mitybą. Už žinias mokiniams buvo įteiktos dovanėlės.

Tarptautinė virėjų diena

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė