P2

Pirmakursių krikštynos

Krikštynos, tai draugiška mokinių šventė. Spalio 28 d. ši šventė įvyko ir mūsų mokykloje. Mokyklos antrakursiai, padedant trečiakursiams, parengė  įvairių rungčių, kurias turėjo įveikti pirmakursiai ir įrodyti, kad gali tapti pilnateisiais mūsų mokyklos bendruomenės nariais. Rungtis pirmakursiams sekėsi atlikti gerai. Mokyklos skyriaus vedėjas buvo pakviestas pakrikštyti fuksus. Krikštas užtvirtino, kad pirmakursiai įveikė rungčių sunkumus, sėkmingai įsijungė į mokyklos bendruomenę ir tapo pilnateisiais mokymo skyriaus bendruomenės nariais. Ta proga įteikti krikšto liudijimai. Pirmakursių auklėtojai įteikta rykštė, kuri drausmintų, jeigu prireiktų.

Pirmakursių krikštynos

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 92 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
532872