Svečiuose policijos pareigūnės

Mokymo skyriuje lankėsi Šiaulių apskrities Radviliškio rajono PK vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė ir vyresnioji tyrėja Jūratė Beržinskienė. Pareigūnės susitiko su mokiniais ir su mokytojais. Pokalbio su mokiniais  tikslas – priminti mokiniams elgesio normas mokykloje ir už mokyklos ribų, apie teisę, atsakomybę ir apie įstatymo naujoves. Mokiniams pareigūnės akcentavo, kad pamoka, ar ji būtų kontaktinė, ar nuotolinė, yra vieša vieta. Pabrėžė, kad atvykus į mokyklą , ar į bendrabutį apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų, tai jau yra nusikalstama veika. Paaiškino, kas yra teisės pažeidimai pamokos metu. Supažindino už kokias nusikalstamas veikas gali būti patraukiami baudžiamojon atsakomybėn. Pareigūnės mokiniams kalbėjo apie patyčias, ypatingą dėmesį skyrė patyčioms socialiniuose tinkluose. Tai pat paaiškino, kad ir už triukšmą yra baudžiama. Pareigūnės mokiniams palinkėjo būti drausmingiems ir pareigingiems. Susitikime su mokytojais, policijos pareigūnės priminė, kaip saugiai vykti į mokyklą ir įteikė dovanėles –šviesą atspindinčias juostas.

Svečiuose policijos pareigūnės

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė