Trumpametražių filmų apie miškus ir jaunųjų miško bičiulių nuotraukų „Lietuvos miškų grožis“ konkursai

VĮ Valstybinė miškų urėdija, Aplinkos ministerija, Miškininkų sąjunga siekdamos praplėsti jaunųjų miško bičiulių būrelių gretas, kvietė mokyklas ir gamtininkų būrelius dalyvauti nuotraukų, filmukų ir miško draugo konkursuose. Šiems konkursams nebuvo abejingi ir mūsų skyriaus mokiniai. Nuotraukų  „Lietuvos miškų grožis“ konkurse, kurio tikslas – pasitelkiant fotografijos meną, atskleisti Lietuvos miškų grožį, dalyvavo Karolina S. 11kl., Džiugas R. 11kl., Mykolas L. 12kl. Trumpametražių filmų apie miškus konkurse, kurio tikslas – ugdyti meilę miškams, gamtai per mokinių kūrybiškumą, dalyvavo Aleksas D. 12 kl. ir Rokas P. 11 kl.

Mokinių darbus pamatyti galite paspaudę šią nuorodą:

Nuotraukų „Lietuvos miškų grožis“ konkurse mūsų mokinys Mykolas Lukšta su nuotrauka „Medžio šaknų atgimimas“, tapo laureatu ir buvo apdovanotas paskatinimo prizu. Visi konkursų dalyviai apdovanoti filmo peržiūra „Arčiau debesų“.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė