Skyriaus mokiniai dalyvavo kraštotyriniame – kūrybiniame konkurse „Prisimink, išsaugok, kurk“

Skyriaus mokiniai, atsiliepdami į Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Dovilės Navickaitės ir Kužių gimnazijos pedagogų iniciatyvą dalyvavo kraštotyriniame – kūrybiniame konkurse „Prisimink, išsaugok, kurk“. Konkurso globėja – Seimo narė Rima Baškienė.

Automobilių mechaniko specialybės mokiniai Edvinas, Kornelijus ir Dinas, vadovaujami istorijos mokytojos Vitalijos Rutkauskienės, parengė kraštotyrinį – kūrybinį darbą apie mokyklą – „Istorijos lapus beverčiant“. Multimedijos specialybės mokiniai šį darbą paruošė pristatymui.

2021 metų gruodžio 17 dieną Kužių gimnazijoje pristatytos Kužių ir Gruzdžių gimnazijų, Kelmės profesinio rengimo centro Tytuvėnų skyriaus ir mūsų mokyklos istorija. Kviečiame pažiūrėti ir įvertinti mūsų mokinių kūrybos darbą.

Mokytoja metodininkė Vitalija Rutkauskienė

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių