Kūrybinių darbų konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“

AM 21 grupės mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos organizuotame antikorupcinių žinių ir kūrybinių darbų konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“. Konkurso metu mokiniai sprendė testo užduotis, susijusias su pilietiškumo ir skaidrumo ugdymu, atliko praktinę-kūrybinę užduotį. Visi mokiniai sėkmingai išsprendė konkurso testą ir buvo apdovanoti Skaidrumo ženkleliais, o visa komanda gavo STT direktoriaus padėką.

Kūrybinių darbų konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“

Džiaugiamės, kad konkursas padėjo ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, suprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Vyr. matematikos mokytoja Daina Baravykienė