Sustabdyta minutė knygai

Kalba – visų mūsų ryšys ir bendravimo pamatas. Ji lemia mūsų filosofiją, mūsų santykį su pasauliu, ji kinta kartu su mumis, ji atveria ar užveria duris pažįstant kitas kultūras. Kalba neegzistuoja be visuomenės ir visuomenės nėra be kalbos.

Sustabdyta minutė knygai

Lietuviško žodžio mylėtojai ir puoselėtojai gegužės 7 d. švenčia Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šiais metais gegužės 7 – šeštadienis, tad prie mokyklos rinkomės gegužės 9 dieną, paraginti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos, neformaliojo švietimo organizatorės ir mokyklos bibliotekininkės.  Mokytojai ir mokiniai skaitė  Ievos Simonaitytės knygos „Aukštųjų Šimonių likimas“ ištraukas, nes šie 2022 metai vyriausybės paskelbti Ievos Simonaitytės metais. Kaip gražu ir malonu matyti visų rankose knygą, o kaip gražiai skamba lietuviškas žodis, kai aplinkui žydi sodai.

Knyga visada buvo vertybė, ji gyvena tuomet, kai ji skaitoma. Padaryti mažą stebuklą – paskleisti skaitymo džiaugsmą kitiems pasiūlė mokytoja A. Kisežauskė – gegužės 2-6 dienomis paskelbta akcija „Padovanok bibliotekai knygą“. Mokyklos mokytojai dovanojo puikių knygų  bibliotekai.

Bibliotekos vedėja A. Gulbinienė