Bendruomenės susirinkimas

Centro darbuotojai susirinko į darbuotojų susirinkimą. Direktorius Jonas Pravilonis pristatė 2021 metų centro veiklos ataskaitą, aptarė pasiektus rezultatus, numatytas perspektyvas bei problemas, kurias reikia spręsti.

Bendruomenės susirinkimas

Aptartas mokinių lankomumas, socialinių partnerių tinklas, absolventų įsidarbinimas, dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, pasidžiaugta pasiekimais profesinio meistriškumo konkursuose, sporto varžybose.

Centro tarybos pirmininkė Vaida Šprunkė pateikė 2021 metų tarybos veiklos ataskaitą. Apžvelgė veiklą sudėtingu COV19 pandemijos laikotarpiu.

Darbo tarybos 2021 metų veiklos ataskaitą pristatė tarybos narys Alvidas Slavinskas.

Įvykusiame susirinkimeišrinkti nauji atstovai į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro tarybą.

Susirinkimo metu centro tarybos iniciatyva įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės jubiliejinių gimtadienių sulaukusiems bendruomenės nariams.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija