Šeduvos gimnazistų pamoka elektrotechnikos laboratorijoje

Šeduvos TVM skyriuje lankėsi Šeduvos gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojos Mildos Baltuškienės. Apsilankymo tikslas – pamoka elektrotechnikos laboratorijoje. Pamoką gimnazistams vedė profesijos mokytojai Romualdas Vaicekavičius ir Vytautas Noraitis. Po trumpo mokytojų įžanginio žodžio mokiniai pasiskirstė į tris grupes. Pirmoji ir antroji grupės, vadovaujamos profesijos mokytojo Romualdo Vaicekavičiaus, dirbo prie laboratorinių stendų, tyrinėjo elektrifikuotų pavarų veikimą, patalpų apšvietimo valdymą, nustatinėjo gedimus, aptarė galimus šalinimo būdus. Trečioji mokinių grupė, kartu su profesijos mokytoju Vytautu Noraičiu, aiškinosi, kaip namų sąlygomis įsirengti patikimą ir saugią elektrotechnikos laboratoriją, tam pritaikant dar veikiančius, bet nenaudojamus elektros prietaisus. Grupės mokiniai pasiaiškino elektronikos komponentų paskirtį, jų montavimą lituojant, pasigamino mirksinčių šviesos diodų prietaisą.

Šeduvos gimnazistų pamoka elektrotechnikos laboratorijoje

Laikas netruko prabėgti, visi liko patenkinti pasiektu rezultatu, vieni kitiems pažadėjome, kad tokio formato susitikimus organizuosime ir ateityje.

Profesijos mokytojas Vytautas Noraitis