Konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“

Gegužės 19 dieną Raseinių technologijos ir  verslo mokykloje vyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“, skirtas 125 –osioms Ievos Simonaitytės  gimimo metinėms. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 13 profesinių mokyklų.  Skyriui atstovavo VR 21 mokinė Ema Raminaitė. Mokiniai rašė diktantą pagal Ievos Simonaitytės tekstą, atliko kalbos kultūros užduotis, dalyvavo daug žinių reikalaujančioje literatūrinėje viktorinoje, kuri buvo paruošta su specialia informacine programėle. Kol mokiniai dirbo, buvo pagalvota ir apie mokytojus – jiems buvo paruošta speciali edukacinė programa: Raseinių gidas Arnas 2 val. vedžiojo po  miestą ir supažindino su miesto istorija, architektūra ir nusipelniusiais Raseiniams žmonėmis. Po pietų visi mokytojai valandą skyrė mokinių darbų taisymui, o renginio pabaigoje visi plojome šeimininkams už gražias dainas ir gerą priėmimą. Visi mokiniai ir juos paruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname mūsų Emą užėmusią 5–ą vietą, džiaugiamės jos pasiekimu ir linkime sėkmės visur ir visada.

Konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė