Prizinės vietos respublikiniame plakato ,,Kelias į mano karjerą 2022“ konkurse

Gegužės 30 d. Zarasų profesinė mokykla organizavo respublikinį plakato ,,Kelias į mano karjerą 2022“ konkursą, kurio tikslas – plakate reklamuoti pasirinktą profesiją. Konkursu buvo siekiama didinti profesinio mokymo prestižą ir stiprinti ryšius tarp profesinio mokymo įstaigų.

Kelias į mano karjerą 2022

Jame galėjo dalyvauti Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio profesinio mokymo programas su vidurinio ugdymo programa (9-10 ir 11-12 klasės). Konkursui pateikti 44 plakatai iš 11 Lietuvos profesinių mokyklų.

Konkurse dalyvavo RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai: Evelina VR 21, Ema VR 21, Džiugas AM 21 ir Mykolas VR 20. Labai džiaugiamės, kad iš tokio gausaus būrio dalyvių nugalėtojais tapo 2 mūsų skyriaus mokiniai: Evelinai skirta II-oji vieta, Džiugui – III-ioji vieta. Mykolas apdovanotas Padėkos raštu už emocinį spalvingumą. Organizatoriai pradžiugino nugalėtojus puikiomis atminimo dovanomis. Tikimės, kad gražus profesinių mokyklų bendradarbiavimas ir ateityje duos gražių rezultatų.

Dailės mokytoja Svaja Lapelienė