Rugsėjo pirmosios šventė RTVMC Šeduvos TVMS

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, taip ir šiais metais drauge su nurimstančia gamta Šeduvos TVM skyriaus bendruomenė iškilmingai pradėjo mokslo metus. Rugsėjo pirmosios šventę mokiniai pradėjo drauge su mokytojais klasių valandėlėje aptardami jau praėjusią vasarą ir išsikeldami naujus tikslus ateinantiems mokslo metams, o pirmakursiai, dar taip nedrąsiai pražengę mokyklos slenkstį, džiaugėsi galėdami bent akies krašteliu pažvelgti į vyresnių klasių mokinius, su kuriais dalysis mokslo vargais ir džiaugsmais.

Rugsėjo pirmosios šventė RTVMC Šeduvos TVMS

Po klasių valandėlių mokyklos kieme iškilmingą šventę pradėjome Lietuvos Respublikos himnu, o sveikinimo kalbas tarė centro direktorius Jonas Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas ir skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, kuris pasveikinęs visą bendruomenę pirmakursiams pristatė mokytojus. Šventės metu pasidžiaugta ir pernai nuveiktais darbais, aktyviausiems mokiniams įteiki padėkos raštai.

Džiugu, kad mokyklos bendruomenė neapleidžia tradicijų – pirmo kurso mokiniai pasodino ąžuoliuką. Lai mokslo šaknys nebūna karčios, o vaisiai visada tik saldūs! Sveikiname su rugsėjo pirmąja ir linkime nenustoti tobulėti, noriai semtis žinių ir būti kūrybingiems!

Profesijos mokytoja Roberta Gilytė

Svetainėje lankosi 151 svečias ir nėra prisijungusių narių