Sveiko maisto šventė „Gyvenimas kitaip 2022“

Penktą kartą 2022-09-24 Radviliškio miesto kultūros centre vykusi šventė tapo gražia tradicija, kurios tikslas – skatinti žmones domėtis sveika mityba, sveikatai palankiais produktais. Renginį organizavo Radviliškio rajono sveikatos klubas „Atgaja“. Renginio metu skambėjo sveikinimai dalyviams, buvo apžiūrimi, degustuojami ir vertinami dalyvių paruošti stalai. Visi šventės dalyviai turėjo galimybę dalyvauti paskaitoje „Ką daryti, kad jaustumėmės laimingesni ir sveikesni“, kurią vedė psichologė Jolanta Nėjutė.

Sveiko maisto šventė „Gyvenimas kitaip 2022“

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui atstovavo virėjų specialybės mokytojos: Raisa Bučinskienė, profesijos mokytoja metodininkė, vyresnioji profesijos mokytoja, Laima Kalasauskienė, vyresnioji profesijos mokytoja, Gražina Butvilienė, vyresnioji profesijos mokytoja, Laimutė Kasperavičienė, vyresnioji profesijos mokytoja, Rima Miliauskienė, vyresnioji profesijos mokytoja, profesijos mokytoja Laura VaicekauskienėSilvija Andriuškevičienė, profesijos mokytoja bei virėjo specialybės mokinės. Taip pat pasiruošti padėjo profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė.

Mokytojai šiemet pateikė karštą daržovių troškinį su lęšiais ir perlinėmis kruopomis, siūlė įvairių šaltų sveikų užkandžių bei desertų, mokiniai kepė burokėlių lietinius blynus. Komisija pagyrė Centro komandą už stalo serviruotę, paragavo įvairių patiekalų, padėkojo už dalyvavimą ir įteikė padėkos raštą bei atminimo dovaną.

Profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė