Vaiduoklių šventės paminėjimas

Skyrius keletą dienų gyveno Helovyno šventės nuotaikomis. Mokinių tarybos iniciatyva mokiniai pakviesti skaptuoti moliūgų. Tai ne tik galimybė pademonstruoti savo meninius gebėjimus ir kūrybiškumą, bet ir puiki proga susiburti bei pabendrauti. Bendravimą mokiniai pratęsė Helovynui skirtame vakarėlyje. Šventinę nuotaiką mokykloje sukūrė virėjo specialybės mokytojų ir mokinių Drakulos vakarienei paserviruotas stalas. Žirgininkų darbuotojo specialybės mokinių ir vyr. mokytojos I. Gailiuvienės improvizuota foto studija bei originali fotosesija suteikė daug teigiamų emocijų tiek mokytojams, tiek mokiniams. Bendrystės ir komandinio darbo dėka pavyko sukurti šventinę nuotaiką ir mokinių atostogas pasitikti pakilios nuotaikos.

Vaiduoklių šventės paminėjimas