Virėjų praktika Danijoje

Įgyvendindami Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo programos projektą Nr. 2020-1-LT01-KA102-077613 „Tarptautinio profesinio mobilumo įtaka specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių profesinių ir socialinių įgūdžių ugdymui“ lapkričio 31 dieną keturių savaičių darbinę praktiką Danijoje pradėjo šeši virėjo specialybės mokiniai.

Virėjų praktika Danijoje

Dainora, Ineta, Ema, Inesa Skaistė ir Dovydas į šalį atvyko išvakarėse ir turėjo puikią progą dieną praleisti Kopenhagoje, pasivaikščioti jos gatvėmis ir krantinėmis. Vakare atvyko į Slagelse miestelį ir įsikūrė jaukiame Slagelse profesinio mokymo centro bendrabutyje. Kartu atvyko mokinių grupės iš Latvijos ir Estijos.

Kitą dieną profesijos mokytojas Andreas supažindino mokinius su praktikos tvarkaraščiu, surengė ekskursiją po praktinio mokymo centrą, Slagelse miestelį.

Mokiniams vyksta teorinio mokymo pamokos, praktinis mokymas ir aplinkos tvarumo užsiėmimai. Skiriamos užduotys namų darbams – iš anglų kalbos išsiversti receptus ir technologines korteles, pagal pateiktą užduotį sukurti patiekalų receptus iš daržovių ir pan.

Tikimės, kad praktikos metu mokiniai pagilins virėjo specialybės teorines žinias, praktinius įgūdžius, bendravimą anglų kalba.

Vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė