Prasidėjo žirgininkų stažuotė Maltoje

Žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinės Rugilė Š., Faustina, Rugilė S., Kamilė, Karolina ir Miglė, lydimos vyr. profesijos mokytojos Ingos Gailiuvienės ir praktinio mokymo vadovo Alvido Slavinsko lapkričio 5 dieną pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą Nr. 2020-1-LT01-KA102-077613 „Tarptautinio profesinio mobilumo įtaka specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių profesinių ir socialinių įgūdžių ugdymui“ išvyko trijų savaičių stažuotei į Maltą.

Pirmoji diena buvo skirta susitikimui su projekto partnerių atstovu, kurio metu aptarta stažuotės eiga. Likusi dienos dalis skirta susipažinimui su šalies sostine Valeta.  Aplankytos svarbiausios istorinės vietos, miesto muziejus. Po pažinties su sostine, lankytasi Bidnijos Horses Reding žirgyne, kuriame mokinės atliks stažuotę. Po svetingo sutikimo susipažinta su darbo vieta, žirgais ir kitais augintiniais.

Tikimės, kad stažuotė Maltoje bus visapusiškai naudinga.

Vyr. profesijos mokytoja I. Gailiuvienė, praktinio mokymo vadovas A. Slavinskas