Tęsiasi žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinių stažuotė Maltoje

Žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinės Rugilė Š., Faustina, Rugilė S, Kamilė , Karolina ir Miglė, lydimos vyr. profesijos mokytojos Ingos Gailiuvienės ir praktinio mokymo vadovo Alvido Slavinsko toliau tęsia stažuotę pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą Nr. 2020-1-LT01-KA102-077613 „Tarptautinio profesinio mobilumo įtaka specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių profesinių ir socialinių įgūdžių ugdymui“ Maltoje Bidnijos Horses Reding žirgyne. Mokinės ne tik dirba žirgyne, bet ir turiningai leidžia laisvalaikį, lankydamos istorines ir turistų pamėgtas salos vietas. Viena įsimintiniausių – iškyla laivu į Komino salą, kurios metu aplankyta Žydroji Lagūna, kurią supa svaiginantis mėlynai žalias vanduo. Pailsėjusios ir gerai nusiteikusios mokinės kiekvieną rytą skuba į žirgyną, kur jų laukia jau dvi savaites prižiūrimi ir  pamilti  žirgai.

Tęsiasi žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinių stažuotė Maltoje

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas,