P2

Kalėdinė žirgų konkūrų šventė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne vyko tradicinė Kalėdinė žirgų konkūrų šventė. Renginio pradžią paskelbė ir sėkmingų startų visiems dalyviams bei gražaus reginio žiūrovams linkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Susirinkusiųjų pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas, administracijos direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, įmonės „Genetiniai ištekliai“ direktoriaus pavaduotojas Rimantas Kairys. Svečiai džiaugėsi gražiu reginiu ir iniciatyva organizuoti tokio pobūdžio varžybas.

Kalėdinė žirgų konkūrų šventė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Žirgininkystės specialybės mokinės visapusiškai įsitraukė į renginio organizavimą ir vedimą. Rugilės Sudonytės teisėjavimo patirtis puikiai pasitarnavo ir šį kartą, o Rugilės Šleiniūtės  surinkta informaciją apie dalyvius leido  dar artimiau juos pažinti. Merginos atidirbo puikiu tandemu sukurdamos šiltą šventės atmosferą. Puikiausiai savo ,,grumo,, darbą atliko Miglė Jablonskytė bei Faustina Andrijauskaitė. Jos balnojo, prižiūrėjo žirgus prieš startus ir po jų. Diana Snarskytė, Inga Čerepovičiūtė, Karolina Konsevičiūtė ir Karolina Povilaitytė užėmė sportininkų pozicijas.

Šį kartą raiteliai rungėsi trijose, skirtingo aukščio rungtyse. Pirmojo konkūro pirmąsias tris vietas  laimėjo kumelaitė Sirija į startą nešdama tris „Vaidos žirgų“ komandos raiteles. Pirmoji vieta atiteko Gabrielei Pilipavičiūtei, antroji Emai Graitytei, trečioji Beatričei Fedc. Ketvirtoji vieta atiteko Danielei Pilipavičiūtei Su Abby, penktoji – Ulai Stunšaitei su Kapro. Antrame konkūre greičiausiai finišą pasiekė ir lyderio poziciją užėmė Kamilė Tekonytė  su žirgu Abby, antroji – mūsų mokyklos absolventė Karolina Šimkutė su žirgu Magic Me-g. Trečiąją ir ketvirtąją  vietas iškovojo Liepa Šiurnaitė su Field Flower ir Chateuxs. Penktoji vieta atiteko Gabrielei Mockevičienei su Kapro. Trečiame konkūre neaplenkiama buvo Karolina Šimkutė su Magik Me-g, jai atiteko ir trečioji vieta su Consiano.  Antroji finišą kirto Liepa Šiurnaitė su kumelaite Field Flower. Ketvirtoji vieta atiteko Ingai Gailiuvienei su Chardonay, penktoji – Dianai Snarskytei su Hiunfeldu. Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis bei centro direktorius Jonas Pravilonis prizinių vietų laimėtojams įteikė taures ir rozetes.

Renginio metu susirinkusieji vaišinti virėjo specialybės mokinių virta koše, o sušalusieji buvo kviečiami sušilti prie puodelio arbatos. Džiaugdamiesi įvykusiu šventiniu renginiu tikimės, kad žirginio sporto entuziastus išvysime ir kitais metais.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė, vyr. profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 54 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212