Švento Valentino dienos minėjimas

Vasario 14 d. RTVMC Šeduvos skyriuje šventėme Švento Valentino dieną. Iš ryto   mokiniai dovanojo savo draugams širdeles, mokykla pakvipo gardžiu vanilės kvapu, nes virėjo profesijos mokiniai džiugino keptais širdies formos pyragais, sausainiais. Mokinių tarybos atstovai paruošė stendą, kuriame puikavosi  AM 21 grupės Džiugo Rimkūno  pieštas ir konkurse, Joniškio žemės ūkio mokykloje, dalyvaujantis piešinys, meilės tema.

Švento Valentino dienos minėjimas

Meilės diena, skirta Lietuvai, padedant bendrabučio auklėtojai Vidai Šereivaitei, paminėta ir mokyklos bendrabutyje. Mokiniai dekoravo širdelės formos sausainius bei diskutavo apie meilę, Lietuvą prie arbatos puodelio.

Viskas,  kas daroma su meile, siekiant nustebint ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą.

Vyr. profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė,
vyr. profesijos mokytoja Rima Miliauskienė