Bendruomenės susirinkimas

Balandžio 4 dieną centro darbuotojai susirinko į bendruomenės susirinkimą. Direktorius Jonas Pravilonis, pristatė 2023 metų centro veiklos ataskaitą. Pasidžiaugė pasiektais rezultatais, sėkminga modulių įgyvendinimo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos gimnazistams pradžia, naujai atsiradusia galimybe plėtoti bendradarbiavimą su sektoriniais profesinio mokymo centrais pagal projektinę veiklą, centro indėliu garsinant Lietuvą sportiniais pasiekimais. Aptarė aktualius klausimu ir perspektyvas.

Bendruomenės susirinkimas

Centro tarybos pirmininkė Vaida Šprunkė pristatė centro tarybos 2023 metų veiklą. Padėkojo bendruomenės nariams už centro veiklos plėtojimą, tradicijų puoselėjimą.

Darbo tarybos pirmininkė Silva Bosienė supažindino su darbo tarybos nuveiktais darbais, pakvietė būti aktyviais bendruomenės nariais ir priminė, kad visi darbuotojai turi teisę kreiptis į darbo tarybą ekonominiais, socialiniais ir darbo klausimais.

Po susirinkimo bendruomenės nariai prie arbatos puodelio vieni su kitais pasidalino mintimis ir naujai gimstančiomis idėjomis.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių